Haberler


Metro Yapı - Kastamonu Entegre

Metro Yapı - Kastamonu Entegre

Yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi şekillendirmeniz için, METRO YAPI ve KASTAMONU ENTEGRE güçlerini birleştirdi.

Devamını okumak için tıklayınız...

İstanbul Yapı Fuarı - 2017

İstanbul Yapı Fuarı - 2017

İstanbul Yapı Fuarı - 2017

Bayi Toplantısı

Showroom

Metro Yapı Showroom yakında hizmetinizde. Showroom Resimlerimizi burayatıklayarak resimleri görüntüleyebilirsiniz.

Bayi Toplantısı

Bayi Toplantısı

7-9 Ekim 2016 tarihleri arası Antalya Titanik Lara Otel'de bayilerimizle güzel bir haftasonu geçirdik. Tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Buraya tıklayarak resimleri görüntüleyebilirsiniz.

fuar yapi

Yapı Fuarı

10 - 14 Mayıs'ta tarihleri arasında yapı fuarında Metro Yapı olarak sizlerle bir aradaydık. Standımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bir sonraki fuarda görüşmek dileğiyle. Bağlantıda Buraya tıklayarak resimleri görüntüleyebilirsiniz.

fabrika

Egger

EGGER'in 1999'dan beri hizmet vermekte olan Wismar Almanyada ki Fabrikası'nı Nisan 2016'da ekibimizle birlikte ziyaret ettik. EGGER'in bu tesisinde üretim için modern ve çevre ile dost en son teknolojiler hakkıında bilgi aldık.

Konsept Proje

Konsept Projeler

Egger, modern zemin kaplamaları ve laminat parke koleksiyonu ile standart ürünlerden daha fazlasını sunuyor. Tüm koleksiyonlar, en son trendleri yansıtan geniş renk kartelası ile mimar, içmimar, son kullanıcı ve dekorasyonla uğraşan tüm profesyonellerin farklı beğeni ve gereksinimlerine karşılık vermek üzere hazırlanıyor. Devamını okumak için tıklayınız...